New Jersey

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w New Jersey

Nieruchomość na sprzedaż w New Jersey

Nowy stan JersNew Jersey w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, położony w północno-wschodniej części kraju (środkowy Atlantyk); graniczy z północnym wschodem przez stan Nowy Jork, na wschodzie przez Ocean Atlantycki, na południu przez Delaware, na zachodzie i północnym zachodzie Pensylwanii. Rzeka Hudson stanowi część północno-wschodniej granicy, rzeka Delaware i zatoka o tej samej nazwie wyznaczają południowe i północno-zachodnie granice. Stany Zjednoczone Ameryki, położone w północno-wschodniej części kraju (środkowy Atlantyk); graniczy z północnym wschodem przez stan Nowy Jork, na wschodzie przez Ocean Atlantycki, na południu przez Delaware, na zachodzie i północnym zachodzie Pensylwanii. Rzeka Hudson stanowi część północno-wschodniej granicy, rzekę Delaware i zatokę o tej samej nazwie, która wyznacza południowe i północno-zachodnie granice.
Nie jesteś pewien, czy jest to interesujące miejsce, w którym można polować na sprzedaż nieruchomości w New Jersey, ale jeśli zapoznasz się z naszym opisem rynku nieruchomości, możesz mieć o tym pojęcie.

New Jersey to północno-wschodni stan USA z około 130 milami wybrzeża Atlantyku. Stolica to Trenton, ale największe miasta według populacji to Newark i Jersey City. W Liberty City, gdzie znajduje się Liberty State Park, skąd odpływają promy do pobliskiej wyspy Ellis, znajduje się historyczne Muzeum Imigracji i słynna Statua Wolności.

Wiosną rynek nieruchomości osiągnął dobry punkt, a ponieważ w 2017 r. Zapasy są ograniczone, a ceny domów są wysokie. Niepewność co do nowych podatków i możliwości odliczenia przedpłaconych nieruchomości skłoniła niektórych sprzedawców do znalezienia sposobu oczekiwania, ograniczonej podaży i skłoniła kupujących do domu w New Jersey do zastanowienia się, czy w ich oczach widać ulgę.
Oto 4 trendy w nieruchomościach w New Jersey, aby wiedzieć, czy szukasz nieruchomości na sprzedaż w New Jersey w 2018 roku.

Ostatnie zmiany podatkowe utrzymują niektórych sprzedawców nieruchomości na sprzedaż w New Jersey na uboczu.

New Jersey ma najwyższą stawkę podatku od nieruchomości lub średnią kwotę nieruchomości mieszkalnych, która jest faktycznie płacona jako procent wartości domu.

Ceny nieruchomości na sprzedaż w New Jersey nadal rosną.
Zredukowane zapasy wspierają ceny mieszkań w New Jersey. Wczesne zapotrzebowanie na rynek wiosenny w 2018 roku pokazuje silny popyt na domy, dwa z punktu widzenia dynamicznego wzrostu i zdrowego rynku pracy.

Chociaż spodziewane jest zwiększenie oprocentowania kredytów hipotecznych w 2018 r., Pozostają one historycznie niskie. Aktualne oprocentowanie 30-letnich stałych kredytów hipotecznych wynosi około 4,5.

Stolica stanu i siedziba władz okręgu Trenton jest w okresie gigantycznego przebudzenia. Powszechna rewitalizacja i nowy wzrost w ostatnich latach przyczyniły się do jej pojawienia się jako ważnego centrum handlowego i rządowego oraz idealne miejsce, w którym można rozpocząć wyszukiwanie nieruchomości na sprzedaż w New Jersey. Wiele dzielnic oferuje niezliczoną liczbę opcji mieszkaniowych, a wiele z nich przyciąga urocze stare domy dostępne w umiarkowanych cenach.

Zachęty podatkowe i silne organizacje wspierające sąsiedztwo dodatkowo wspierają tę tendencję do odnowy. Trenton oferuje doskonałe nieruchomości na sprzedaż w New Jersey, ale także bardzo dobre szkoły i nadmiar usług kulturalnych, od symfonii do teatru po światowej klasy muzea.

  •  
    Przeprowadzka do New Jersey. Ekspatriuj i mieszkaj w New Jersey

        New Jersey: jedno z miejsc o „szalonej tożsamości kulturowej, jest najgęściej zaludnionym stanem w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Najgęściej zaludnione miasto, Newark, liczące 500 000 mieszkańców, pozwoliło temu narodowi otrzymać przydomek „Państwo Ogrodowe”. Przyznaj się: często chciał ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 34366

Sprzedaż Inne (Mieszkalne), New Jersey, Bergen County, Hasbrouck Heights, 27 Division Ave

1,784,138.09PLN
Sprzedaż
Inne (Mieszkalne)

175.59 m²
Piękna 4 sypialnia z 3 domami do kąpieli w niesamowitej rodzinnej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od Nowego Jorku. Idealnie położony na końcu bardz...
Cod. 3489

Sprzedaż Willa, New Jersey, Newark, Newark, Newark

11,238,665.11PLN
Sprzedaż
Willa

390 m²
Na sprzedaż, niezakłócony szeroki Bay
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB